У РНБО пояснили, куди підуть бюджетні 28 мільярдів

У РНБО пояснили, куди підуть бюджетні 28 мільярдів

Укрінформ
Понад 28 млрд грн не є бюджетом Апарату Ради національної безпеки і оборони, а передбачені для потреб усіх органів виконавчої влади сектору безпеки і оборони України.

Про це йдеться в роз’ясненні Апарату РНБО, текст якого є в розпорядженні Укрінформу

"Для уникнення непорозумінь та зайвих маніпуляцій щодо бюджету Апарату РНБО вважаємо за необхідне пояснити наступне. 28,2 млрд гривень не є бюджетом Апарату Ради національної безпеки і оборони України. Ця сума передбачена для потреб усіх органів виконавчої влади сектору безпеки і оборони України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, відповідно до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України", РНБО розробляє та ухвалює пропозиції щодо проєкту закону "Про Державний бюджет України" по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони. Нинішнім законопроєктом, як виняток, передбачено, що всі видатки на безпеку та оборону будуть розподілені за рішенням РНБО.

Наразі пропозиції щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України опрацьовуються і будуть розглянуті на черговому засіданні РНБО, повідомили в Радбезі.

Читайте також: Рада дозволила Зеленському планувати оборону в разі збройної агресії

Як повідомляв Укрінформ, на презентації проєкту держбюджету на 2020 рік у Верховній Раді 20 вересня міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що додаткові 28 млрд грн, виділені на наступний рік на безпеку та оборону, будуть розподілені РНБО між 15 розпорядниками до винесення на розгляд парламенту держбюджету-2020 на друге читання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-