В Україні розпочав роботу новий проект глобальних технологічних бізнес-інкубаторів

В Україні розпочав роботу новий проект глобальних технологічних бізнес-інкубаторів

Фото
Укрінформ
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило в Україні новий проект "Бізнес-інкубатори", що має на меті стимулювати розвиток технологічної економіки та підтримати українські стартапи.

Про це в ході презентації нового проекту глобальних технологічних Бізнес-інкубаторів сказав голова наглядової ради Офісу залучення та супроводу інвестицій при Кабінеті Міністрів України (UkraineInvest) Данило Білак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Цей проект є досить важливим з точки зору того, що відбувається в Україні, і для того, що має відбуватись у майбутньому. Для розвитку країни, як з економічної точки зору, так і геополітичної, - важливі саме інноваційні технології", - сказав Білак.

USAID запустило в Україні новий проект глобальних технологічних Бізнес-інкубаторів / Фото: Худякова Олена, Укрінформ

У Києві відбулось відкриття першого з двох "Бізнес-інкубаторів", другий незабаром відкриється у Харкові. "Бізнес-інкубатор" є частиною програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", яка підтримує українські стартапи, малі й середні підприємства, допомагає підвищити їхню конкурентоспроможність на національному та міжнародному ринках, сприяє створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в Україні та підтримує розробку ефективної торговельної політики.

Читайте також: Нафтогаз залучив $1 мільярд від Державної агенції Китаю Sinosure

Як відомо, "Бізнес-інкубатори" - менторський проект, розроблений для підтримки та розвитку інноваційного бізнесу. Інкубатори відкриті для співпраці з підприємствами у таких сферах як розвиток ІТ-технологій, науки, інженерії, сільського господарства, медицини та фармацевтичного сектору. Відібрані стартапи візьмуть участь в експертних сесіях із підприємцями та інвесторами з усього світу і пройдуть інтенсивний 4-місячний курс навчання з питань створення та ведення успішного бізнесу - від ідеї до розвитку продукту та залучення капіталу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-