АМКУ перевіряє, чи законно облгази “дописали” гроші у платіжках

АМКУ перевіряє, чи законно облгази “дописали” гроші у платіжках

Укрінформ
Антимонопольний комітет України продовжує розслідування щодо можливих зловживань облгазів, які здійснили донарахування за приведення обсягів газу до стандартних умов.

Про це на селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням, у тому числі щодо формування тарифів, сказав голова АМКУ Юрій Терентьєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До АМКУ надходять скарги. Зазвичай вони пов'язані з необґрунтовано високими тарифами і невідповідністю якості послуг тим стандартам, які існують. Щодо ситуації на ринку газу і донарахувань минулого місяця була порушена справа зі зловживань монопольним становищем. Зараз ведеться розслідування", - сказав Терентьєв.

Він закликав місцеву владу інформувати АМКУ, якщо є відповідна інформація інформації на місцевому рівні.

Читайте також: Гройсман: У нас 3 мільйони людей щодо яких можливі маніпуляції нормами споживання газу

"Це розслідування - під моїм контролем", - наголосив Терентьєв.

Як повідомлялося, у листопаді минулого року більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу платіжки з донарахуваннями за жовтень та попередженням про донарахування за три попередніх роки зі значними сумами. Їх причиною вказано "приведення обсягу газу до еталонних умов вимірювання".

НКРЕКП 23 листопада 2018 року заборонила здійснювати донарахування споживачам газу за приведення обсягів газу до стандартних умов, проте облгази продовжували здійснювати донарахування у платіжках.

Нині, за повідомленням голови НКРЕКП Оксани Кривенко, облгази намагаються через суд скасувати заборону робити донарахування у платіжках за приведення об'ємів газу до стандартних умов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-