Облгаз

25 травня 2023


У справі Фірташа обрали запобіжні заходи п’ятьом керівникам облгазів

У межах викриття масштабної схеми розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України п’ятьом керівникам облгазів обрано запобіжний захід, ще двом посадовцям повідомлено про підозру.

15 травня 2023


Фірташу і керівникам його фірм повідомили про підозру – привласнили газу на мільярди

Бюро економічної безпеки спільно з СБУ викрили масштабну схему розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України, повідомили про підозру Дмитру Фірташу і топменеджменту його компаній.

17 березня 2023


Маніпуляції на газорозподільчих підприємствах завдали збитків майже на 3,5 мільярда - БЕБ

Під час обшуків у 16 регіональних газових підприємствах та офісах Групи компаній «Регіональна Газова Компанія» задокументовано факт протиправного використання тарифних коштів, передбачених на закупівлю газу для покриття виробничо-технічних втрат. Такими діями державі було завдано збитки у сумі майже 3,5 млрд грн.


РГК повідомляє про обшуки і тиск на співробітників на 14 газорозподільних підприємствах

Бюро економічної безпеки та СБУ в рамках розслідування кримінальної справи за санкцією Шевченківського райсуду м. Києва провела масові обшуки в 14 газорозподільних підприємствах РГК.

28 лютого 2023


Нацкомісія оштрафувала три облгази

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ТОВ «ТД «Лубнигаз», ТОВ «Вінницягаз збут» та ТОВ «Львів збут» за порушення вимог умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

20 лютого 2023

10 лютого 2023

16 січня 2023


Харківгаз та Дніпрогаз відкидають намагання Нафтогазу змінити керівництво компаній

«Харківгаз» та «Дніпрогаз» відкидають намагання НАК «Нафтогаз України» змінити керівництво компаній, які наразі перебувають в управлінні НАК, та вважають їх протиправними. Водночас у Нафтогазі заявляють, що дотримуються вимог законодавства.

16 вересня 2022


Через маніпуляції та невиконання постанови уряду три облгази не отримають дешевий технологічний газ

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" не може продавати компаніям "Харківгаз", "Харківміськгаз" та "Дніпропетровськгаз" газ для виробничо-технологічних втрат за ціною 7,42 грн/кубометр через невиконання цими операторами умов, які визначені Кабінетом Міністрів.

13 вересня 2022

14 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-