Російські експортери втратили $6,3 мільярдів через економічні санкції - ЗМІ

Російські експортери втратили $6,3 мільярдів через економічні санкції - ЗМІ

Укрінформ
Щодо російських товарів за станом на кінець 2018 року 62 країни застосовують 159 обмежувальних заходів.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на дані моніторингу Мінекономрозвитку РФ за 2018 рік.

Сума передбачуваного збитку від запроваджених заходів, за експертною оцінкою, становить $6,3 мільярдів. Лідером за кількістю обмежувальних заходів відносно продукції з РФ є ЄС (25), Україна (22), Індія (16), Білорусія (13), Туреччина (12), США (9), Австралія (6).

Максимальний збиток для російських експортерів припадає на обмеження в ЄС (понад $2,4 мільярди), США (понад $1,1 мільярдів), на Україні ($775 мільйонів), Туреччини ($713 мільйонів).

Читайте також: Геращенко: Персональні санкції проти РФ - напівфабрикат, чекаємо секторальних

Найбільше від обмежень втрачає металургійна промисловість РФ - майже $4 мільярди. Втрати сільськогосподарської промисловості оцінюються в $1,1 мільярдів, хімічної - $641 мільйон, автомобільній - у $306 мільйонів.

Як повідомляв Укрінформ, 18 лютого високий представник ЄС Федеріка Могеріні заявила, що Еврсоюз досяг політичної згоди щодо введення нових санкцій проти Росії - так званого "азовського" пакету. За словами Могерини, формальне ухвалення правового документа буде завершено протягом наступних днів.

Читайте також: Порошенко подякував Туску за "азовський пакет" санкцій проти Росії

Заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв нагадав, що перший пакет санкцій ЄС проти Росії стосувався анексії Криму, другий - агресії на Донбасі, і третій "азовський" - агресії в Керченській протоці і на Азові.

Президент Петро Порошенко висловив Президенту Європейської Ради Дональду Туску подяку за ухвалення політичного рішення про введення "азовського" пакету санкцій ЄС проти Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-