Темпи зростання економіки Великої Британії є найнижчими за останні 6 років

Темпи зростання економіки Великої Британії є найнижчими за останні 6 років

Укрінформ
В останньому кварталі 2018 року темпи зростання британської економіки були найнижчими за останні шість років.

Про це повідомляє AFP.

«Зростання британської економіки є найнижчим за шість років у 2018 році», - йдеться в повідомленні.

Зростання ВВП Британії в останньому кварталі 2018 року становило 1,4%, тоді як у 2017 році - 1,8%. Це найнижчий показник, починаючи з 2012 року. Він відповідає середнім прогнозам економістів, проте є нижчим, ніж Банк Англії оцінював минулого тижня, знизивши свій прогноз зростання в цьому році на 0,5 процентного пункта, до 1,2%.

Як зазначає видання, зростання економіки країни знизилося як через різке скорочення виробництва автомобілів, металопродукції і будівництва, так і через глобальне уповільнення економіки в Китаї, США і єврозоні.

Це відбувається через те, що британський уряд прагне виграти більше часу, щоб забезпечити поступки ЄС щодо Brexit.

«Невизначеність Brexit, безумовно, не допомагає в економічній сфері, але, ймовірно, це лише вторинний фактор в цьому уповільненні, основною причиною якого є зниження загальної активності в світі», - зазначив головний аналітик ринку в торговельній групі XTB Девід Чітам.

Читайте також: Британія й Швейцарія уклали угоду про захист двосторонніх торгівельних відносин

Як раніше повідомлялося, 15 січня британські парламентарії не підтримали запропоновану прем'єром Терезою Мей угоду щодо Brexit.

На зустрічі 7 лютого президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей не змогли домовитися про перегляд досягнутої угоди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-