Уряд очікує на результати перевірок облгазів Фірташа

Уряд очікує на результати перевірок облгазів Фірташа

Укрінформ
Уряд очікує найближчим часом результати перевірок облгазів, що здійснюють незаконні донарахування у платіжках.

Про це під час години запитань до Уряду сказав Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На підставі депутатських звернень була утворена робоча група, очолена НКРЕКП. Я думаю, скоро ми отримаємо результати перевірок компаній, які не досить об'єктивно проводять нарахування споживачам", - сказав Кістіон.

Він наголосив, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, має необхідні інструменти для накладення штрафів на газорозподільчі компанії.

Читайте також: АМКУ почав перевірку облгазів через завищені суми у платіжках

Як повідомлялося, у грудні Уряд офіційно звернувся до НКРЕКП з проханням провести перевірки усіх облгазів на дотримання законодавства. Облгази у грудні розіслали платіжки, де були включені донарахування та борги. Також Уряд рекомендував НКРЕКП утворити робочу групу, до складу якої мав увійти ряд міністерств, а також Антимонопольний комітет, Державна фіскальна служба та народні депутати.

У Регіональній газовій компанії, що керує газовим бізнесом Дмитра Фірташа, заявили, що сума перерахунку за минулі періоди наведена інформативно і не підлягає сплаті. РГК звернулася до уряду з проханням розробити механізм компенсації урядом вказаної в рахунках заборгованості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-