Прем’єр: Незбалансований держбюджет може спричинити нову кризу

Прем’єр: Незбалансований держбюджет може спричинити нову кризу

Укрінформ
Нереальний та незбалансований державний бюджет на наступний рік може спричинити нову кризу, а цього країні зовсім не треба.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я хочу підкреслити, що дуже важливим елементом стабільності, критично важливим, є ухвалення бюджету українським парламентом до 1 грудня. Я вважаю, що це має бути дуже реалістичне завдання. Але бюджет має бути абсолютно збалансований, щоб там видатки і доходи були рівними. Будь-які відхилення видатків від доходів - це буде нова криза", - сказав Гройсман.

 Але нині, наголосив він, треба зосередитися саме на зростанні економіки, покращенні стану справ у державі.

Читайте також: Гройсман хоче повторити успіх економічно сильних країн

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 жовтня ухвалила у першому читанні законопроект про державний бюджет на 2019 рік.

Згідно з документом, прогноз доходів зведеного бюджету на 2019 рік визначений з урахуванням поточного виконання бюджету, змін до податкового та бюджетного законодавства, і становить 1 292,7 млрд грн. Фінансування загального фонду державного бюджету у 2019 році планується за рахунок державних внутрішніх та зовнішніх запозичень.

Обсяг платежів з обслуговування державного боргу на 2019 рік прогнозується в обсязі 145 205,3 млн грн, що на 15 005,0 млн грн більше плану на 2018 рік. Згідно із законопроектом, установлюється прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 року - 1 853 гривні, з 1 липня - 1 936 гривень, з 1 грудня - 2 027 гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-