"Кузню на Рибальському" дозволили продати в приватні руки

Укрінформ
Антимонопольний комітет України дозволив громадянину України придбати акції ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" ("Ленінська кузня" - ред.) опосередковано через кіпрську компанію "Евінз Лімітед".

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

"Надано дозвіл фізичній особі - громадянину України [опосередковано через компанію "Евінз Лімітед" (м. Нікосія, Кіпр)] на придбання акцій ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, "Завод "Кузня на Рибальському", який належав чинному Главі держави Петру Порошенку і акції якого було передано в "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм ессетс кепітал", наприкінці вересня оголосив про початок процесу зміни власника.

Зазначалося, що учасники угоди очікують на дозвіл Антимонопольного комітету України. У разі надання такого дозволу угоду буде підписано.

Угоду супроводжує відома аудиторська компанія Ernst&Young.

Читайте також: Продаж "Кузні на Рибальському" супроводжує Ernst & Young

Завод "Кузня на Рибальському" є одним із найстаріших підприємств Києва - він був заснований у 1862 році як механічне підприємство зі сталеливарним виробництвом, а у 1928 році завод зайнявся суднобудуванням.

На сьогодні "Кузня на Рибальському" будує 11 типів суден, серед яких рибопромислові, вантажні, портові та технічні судна, танкери.

З 2017 року "Ленінська кузня" змінила назву на "Кузня на Рибальському".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-