Продаж "Кузні на Рибальському" супроводжує Ernst & Young

Продаж "Кузні на Рибальському" супроводжує Ernst & Young

912
Ukrinform
Приватне акціонерне товариство «Завод «Кузня на Рибальському», акції якого Президент Петро Порошенко передав в управління ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм ессетс кепітал", оголосило про початок процесу зміни власника.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

"ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм ессетс кепітал"» досяг принципової угоди про продаж акцій підприємства вітчизняному покупцеві", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі учасники угоди очікують на дозвіл Антимонопольного комітету України. У разі надання такого дозволу угоду буде підписано.

Угоду супроводжує відома аудиторська компанія Ernst & Young.

Читайте також: Україна та Казахстан посилять взаємодію в рамках міжнародних організацій

Приватне акціонерне товариство «Завод «Кузня на Рибальському» є одним з найстаріших підприємств Києва — завод заснований в 1862 році як механічне підприємство зі сталеливарним виробництвом, а у 1928-му завод зайнявся суднобудуванням.

На сьогодні завод «Кузня на Рибальському» будує 11 типів суден, серед яких рибопромислові судна, вантажні судна, танкери, портові та технічні судна. Завод також має високорозвинуте машинобудівне виробництво.

Із 2017 року "Ленінська кузня" має назву ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

Згідно з повідомленням про зміни майнового стану Президента Петра Порошенка на сайті Національного агентства із запобігання корупції акції підприємства передано в управління ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм ессетс кепітал" (з метою дотримання конституційної норми про неможливість Президента України займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>