Мала приватизація: з молотка пішли завод

Мала приватизація: з молотка пішли завод "Оріон" та Коломийська паперова фабрика

Укрінформ
Фонд держмайна продав державний пакет акцій АТ "Тернопільський радіозавод "Оріон" та єдиний майновий комплекс ДП "Коломийська паперова фабрика" за 66 млн гривень.

Про це повідомив в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

"Продано державний пакет акцій АТ "Тернопільський радіозавод "Оріон". За підприємство змагалося 4 учасники, і в ході торгів стартова ціна підвищилася з 24,8 мільйона до 57 мільйонів. Переможець - ТОВ "Самбірський радіозавод "Сигнал", - написав Трубаров.

За його словами, основним видом діяльності "Оріону" є виготовлення обладнання зв'язку, зокрема, радіоретрансляторів та радіостанцій, а також виготовлення освітлювального устаткування.

Заводу належать 36 будівель, площа складських приміщень - 5,6 тис. кадратних метрів, виробничих приміщень - 35 тис. квадратних метрів.

Очільник Фонду також повідомив, що продано єдиний майновий комплекс колишнього державного підприємства "Коломийська паперова фабрика".

"За цей об'єкт (Коломийську паперову фабрику - ред.) змагалося 5 учасників. Ціна продажу збільшилася в понад 5 разів, з 1,6 мільйона до 9 мільйонів", - уточнив Трубаров.

За його словами, Фонд очікує на швидке підписання переможцями протоколів аукціонів та договорів, а також на перерахування 66 мільйонів гривень, які будуть спрямовані до державного бюджету.

Як повідомляв Укрінформ, згідно із законом України "Про приватизацію державного і комунального майна", який набув чинності в березні, мала приватизація відбуватиметься через електронну систему ProZorro.Продажі. Йдеться про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Виставляти об'єкти в рамках малої приватизації будуть Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади.

Читайте також: Мала приватизація: Фонд держмайна готує ще 74 аукціони

На виконання оновленого закону про приватизацію, Кабінет міністрів України затвердив правила малої приватизації. Серед іншого, було затверджено Порядок проведення аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації (Постанова КМУ від 10 травня 2018 року №432) та Порядок відбору і авторизації електронних майданчиків для проведення електронних аукціонів малої приватизації (Постанова КМУ від 10 травня 2018 року №433).

Мала приватизація за новими правилами стартувала в Україні наприкінці липня. За повідомленням Фонду держмайна, за перший місяць роботи на продаж було виставлено 210 об'єктів із початковою вартістю понад 113 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-