ФДМУ

13 листопада 2019

Фонд держмайна створював "теплі умови" для майданчиків з оцінки - АМКУ

В Антимонопольному комітеті України дійшли висновку, що умови для порушення антиконкурентного законодавства в діяльності авторизованих електронних майданчиків, які працюють з Єдиною базою даних звітів про оцінку, були створені Фондом державного майна, і зобов'язали відомство припинити порушення.

28 жовтня 2019

ФДМ на форумі у Маріуполі презентує перелік перших об’єктів для приватизації

Під час першого інвестиційного форуму RE:THINK Invest in Ukraine під егідою Президента України, що відбудеться 29 жовтня у Маріуполі, Фонд державного майна презентує перелік перших об’єктів для приватизації.

09 жовтня 2019

Мінекономіки передало до Фонду держмайна два підприємства на приватизацію

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передало до Фонду державного майна України (ФДМУ) ДП "Завод "Електроважмаш" та ПАТ "Об’єднана гірно-хімічна компанія" на приватизацію.

24 вересня 2019

Милованов погодив кандидатури інвестрадників для запуску великої приватизації

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства погодило кандидатури п'яти інвестиційних радників для запуску великої приватизації, подані Фондом державного майна України.

20 вересня 2019

Гончарук дав новому очільнику ФДМУ кілька тижнів, щоб розібратись із ситуацією

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розраховує, що новопризначений керівник Фонду державного майна Дмитро Сенниченко найближчим часом збере навколо себе ефективну команду, яка працюватиме над запуском процесу великої приватизації.

19 вересня 2019

Гончарук розраховує почати велику приватизацію з новим главою ФДМУ

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук привітав Дмитра Сенниченка із призначенням на посаду керівника ФДСУ та висловив сподівання на те, що владі найближчим часом таки вдасться розпочати анонсовану велику приватизацію держоб‘єктів.

18 вересня 2019

15 вересня 2019

06 вересня 2019

30 серпня 2019

28 серпня 2019

27 серпня 2019

21 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-