На Ukrainian Financial Forum анонсували важливі зміни на фондовому ринку України

На Ukrainian Financial Forum анонсували важливі зміни на фондовому ринку України

Укрінформ
Протягом найближчих місяців на ринку цінних паперів очікується кілька знакових подій, які відкриють шлях для мільярдних зовнішніх інвестицій в Україну. 

Про це йшлося під час Ukrainian Financial Forum 2018, який проходить в Одесі 20-21 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, знаковою подією для розвитку вітчизняного фондового ринку учасники форуму назвали набрання чинності законом про номінального власника (номінального утримувача).

"Закон, який набере чинності через два місяці, суттєво спростить для іноземних інвесторів роботу з українськими цінними паперами", - заявив, зокрема, керівний партнер групи ICU Костянтин Стеценко.

Ще одним нововведенням, яке обговорювалося під час Форуму, стало майбутнє відкриття доступу для іноземних інвесторів до ОВДП через міжнародний розрахунковий депозитарій Clearstream. Зокрема, Clearstream планує відкрити іноземним інвесторам доступ до облігацій внутрішньої державної позики України в першому кварталі 2019 року.

Учасники Форуму очікують, що драйвером розвитку фондового ринку стане також запуск другого рівня пенсійної системи, запланований на 2019 рік. 

"Зростання накопичень пенсійних фондів створить істотний інвестиційний ресурс, сформує додатковий попит на фінансові інструменти і буде стимулом для нових випусків", - пояснив Стеценко.

Читайте також: Україні варто переглянути бачення щодо заборонених до приватизації активів - МВФ

Як повідомлялося, 20-21 вересня в Одесі проходить п'ятий щорічний Український фінансовий форум - Ukrainian Financial Forum 2018. За словами партнера інвестгрупи ICU(співорганізатора Ukrainian Financial Forum 2018 - ред.) Макара Пасенюка, лейтмотивом обговорень першого дня стала роль держави в стимулюванні прямих інвестицій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-