Нафтогаз прописав “європейську формулу” ціни транзиту через Україну

Нафтогаз прописав “європейську формулу” ціни транзиту через Україну

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» оприлюднила проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання, що відповідає європейським правилам.

З проектом методики та порівняльною таблицею можна ознайомитись на веб-сайті компанії, повідомили Укрінформу в департаменті з корпоративних комунікацій Нафтогазу.

"НАК "Нафтогаз України" опублікувала проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що методика була розроблена АТ «Укртрансгаз» спільно з незалежною міжнародною компанією The Brattle Group, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг національним регуляторам енергетичних ринків. Фахівці цієї компанії разом з експертами Укртрансгазу розробили пропозиції щодо внесення змін до чинної методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу.

Читайте також: Нафтогаз збільшує ціну пропозиції на закупівлю газу вітчизняного видобутку

Ці зміни, які були направлені на розгляд НКРЕКП 13 липня, будуть обговорюватись в Американській торговельній палаті у четвер, 16 серпня, за участі представників компаній - членів палати, The Brattle Group, НКРЕКП та експертів.

Як відомо, з 31 травня 2019 року наберуть чинності ключові розділи Регламенту про затвердження Кодексу мережі щодо гармонізованих тарифів із транспортування №2017/460 (Регламент), який є обов'язковим до виконання серед країн - членів Європейського Союзу. Секретаріат Енергетичного Співтовариства планує зробити імплементацію Регламенту обов'язковою для всіх його членів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-