Транзит газу

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

30 травня 2024


ЄС не потребує продовження транзиту російського газу Україною - єврокомісар

Євросоюз мав понад два роки, щоб підготуватися до припинення транзиту російського газу через ГТС України, тож не має підстав просити Україну продовжувати будь-які транзитні контракти з російськими компаніями.

27 березня 2024


Країни Центральної Європи готуються до припинення транзиту газу через Україну

Наступної зими в країнах ЄC буде достатньо запасів газу, а покупці російського трубопровідного газу в Центральній Європі, що залишилися, працюють над альтернативним імпортом на випадок, якщо транзит блакитного палива через Україну припиниться.

20 березня 2024

19 березня 2024


Оператор ГТС обговорив із молдавськими партнерами розширення реверсу Трансбалканським коридором

ТОВ "Оператор ГТС України" обговорило із оператором ГТС Молдови Vestmoldtransgaz (VMTG) та Міністерством енергетики Молдови створення спільного продукту для збільшення використання газотранспортних систем обох країн.

14 березня 2024


Україна не має наміру продовжувати транзит російського газу - Галущенко

Україна не має наміру продовжувати контракт на транзит російського газу в Європу. При цьому європейські компанії могли б зберігати усі ці обсяги газу, який вони отримували з Росії українською територією, в газосховищах України. 

06 березня 2024


Стрес-тест для ГТС і транзит: Галущенко провів переговори в Австрії

Транзит газу, співпраця у відновлюваній енергетиці та розвиток розподіленої генерації стали головними темами зустрічі міністра енергетики України Германа Галущенка з генеральним секретарем Федеральної економічної палати Австрії Карлгайнцом Копфом.

04 березня 2024


ГТС України буде інтегрована з європейською після завершення транзиту газу з РФ - єврокомісар

Після того, як наприкінці року транзит російського газу територією України буде остаточно зупинений, ЄС сприятиме подальшій інтеграції вітчизняної ГТС із європейською енергетичною системою.


Битва за Україну. День сімсот сороковий

Кіберфахівцям ГУР вдалось зламати сервери Міноборони РФ. Варшава звернеться до Єврокомісії про повну блокаду на ввезення до ЄС будь-якої агропродукції з Росії та Білорусі


ЄС не проводитиме переговорів з Росією щодо продовження транзиту газу через Україну - єврокомісар

Європейська Комісія не має наміру долучатися до будь-яких контактів з Росією для продовження транзиту російського газу до європейських країн через ГТС України, натомість вживатиме всі необхідні заходи для повного позбавлення від російського газу. 

13 лютого 2024


Захист енергооб'єктів, транзит газу і ЗАЕС: Галущенко зустрівся із єврокомісаром Сімсон

Міністр енергетики України Герман Галущенко та європейський комісар з питань енергетики Кадрі Сімсон обговорили потреби української енергетики у відновленні та захисті об'єктів.

26 січня 2024

19 грудня 2023


Країни ЄС готуються до зупинки транзиту російського газу через Україну - єврокомісарка

Рівно через рік завершиться контракт на транзит російського газу через Україну, тож країни-члени Євросоюзу, які все ще споживають російський газ, мають підготуватися до змін на ринку та скорочувати обсяги споживання російського скрапленого та трубопровідного газу.

01 листопада 2023


Україна не може розірвати контракт про транзит російського газу - експерт

Україна не може розірвати контракт про транзит російського газу через свою територію, бо це суперечитиме її міжнародним зобов'язанням, зазначає експерт. Але через рік "Нафтогаз" припинить цей транзит до Європи.

14 жовтня 2023

05 жовтня 2023


Молдова запроваджує безплатний транзит газу для України взимку

Комісія з надзвичайних ситуацій Молдови закликала регулятора газотранспортної системи Молдови забезпечити безкоштовне транспортування європейського газу до сховищ через чотири пункти на українсько-молдовському кордоні.

16 серпня 2023

21 квітня 2023


«Шляхи солідарності» збережуться: Сольський зустрівся з румунським міністром

Міністр сільського господарства та сільського розвитку Румунії Петре Деа пообіцяв міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Сольському, що Румунія збереже «Шляхи солідарності» для транзиту українського збіжжя.

04 лютого 2023

18 грудня 2022


Українська ГТС залишається єдиним шляхом транзиту російського газу в Європу – Bloomberg

Європа постане перед черговою енергетичною кризою наступного року та шукатиме шляхи для компенсації нестачі газу у близько 30 мільйонів кубометрів, при цьому єдиний маршрут транспортування газу з рф в Європу через Україну піддається великим ризикам внаслідок інтенсивних обстрілів.

28 листопада 2022

26 жовтня 2022


Україна має потенціал для посилення співпраці з Європою у поставках газу – Оператор ГТС

Україна має додаткові можливості та потенціал для активізації зусиль країн Європи в диверсифікації джерел постачання газу, однак для цього потрібна глибша інтеграція в європейський ринок газу.

04 жовтня 2022

30 вересня 2022


Українська ГТС залишилася єдиним легальним шляхом для транзиту газу з рф - експерт

З огляду на аварії на Північних потоках та відкликання ліцензії на транспортування газу до Європи у "Турецького потоку", українська газотранспортна система залишилася єдиним легальним шляхом для транзиту російського газу.

05 серпня 2022

02 серпня 2022


Україна виконала всі передумови для транспортування газу Трансбалканським коридором - ОГТСУ

З 1 серпня Оператор ГТС України збільшує обсяги вимірювання природного газу в точці з’єднання «Гребеники», що створює всі передумови для транспортування газу Трансбалканським коридором.

25 липня 2022


Якщо без російського газу: Галущенко обговорить з міністрами Євросоюзу безпеку енергопостачання

Міністри енергетики країн Євросоюзу завтра під час надзвичайної зустрічі у Брюсселі обговорять координацію дій на випадок повного переривання росією постачання газу на ринок ЄС та проведуть дискусію щодо безпеки енергопостачання з міністром енергетики України Германом Галущенком.

11 липня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-