Китайські компанії розширять діяльність у зоні відчуження

Китайські компанії розширять діяльність у зоні відчуження

732
Укрінформ
Представники Торгової палати з імпорту та експорту машино-технічної і електронної продукції Китаю та китайські енергетичні підприємства спільно з Державним агентством України з управління зоною відчуження планують розширити співпрацю з реалізації чорнобильських проектів.

Про це повідомили у прес-службі ДАЗВ.

«Китай вже неодноразово виступав партнером України з чорнобильських питань. Він є одним з донорів Чорнобильського фонду «Укриття», за гроші якого було збудовано новий безпечний конфайнмент. Окрім того, агентство нещодавно підписало з Компанією атомних операторів Китаю Меморандум про координацію навчального курсу для китайських фахівців на підприємствах зони відчуження. Тож маємо надію на подальший успішний розвиток співпраці наших держав», - прокоментував голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Читайте також: Пожежа в зоні відчуження: Екоцентр назвав "мізерно малим" опромінення у Києві

Під час зустрічі голова ДАЗВ ознайомив представників Китаю з основними напрямами діяльності агентства, серед яких розвиток альтернативних джерел енергії на цій території. Він також підкреслив, що навесні 2018 року агентство отримало від французької компанії техніко-економічне обрунтування проекту сонячної енергетики у зоні відчуження, яке підтвердило можливість і доцільність створення на цій території СЕС потужністю 1,2 ГВт. 

Представники торгової палати та підприємств Китаю відзначили прогресивний підхід України до енергетичних питань і висловили бажання розширити співпрацю з агентством.

Фото: сайт ДАЗВ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-