ЧАЕС

20 серпня 2021

11 серпня 2021


Кабмін зменшив на 10 мільйонів витрати на утримання ЧАЕС

Кабінет Міністрів зменшив витрати на утримання в безпечному стані трьох енергоблоків ЧАЕС, існуючого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-1) та відшкодування витрат Пенсійного фонду на виплату й доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

30 липня 2021

28 липня 2021

09 липня 2021

01 липня 2021

19 червня 2021

12 травня 2021

27 квітня 2021


МАГАТЕ готове допомогти з перетворенням «Укриття» на екологічно безпечну систему

У Міжнародному агентстві з атомної енергії готові допомогти Україні з перетворенням «Укриття» на екологічно безпечну систему, заявляє генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі.

26 квітня 2021


Чорнобильська АЕС отримала ліцензію на експлуатацію ядерного сховища

На Чорнобильській атомній електростанції у присутності Президента Володимира Зеленського відбулося вручення ліцензії на провадження діяльності – експлуатацію ядерної установки «Сховище відпрацьованого ядерного палива» (СВЯП-2).


Українські зірки до річниці Чорнобильської катастрофи створили музичний сингл

За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України українські зірки шоу-бізнесу створили музичний сингл «Вальс 86», приурочений до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.


Олег Бажан, історик

За радянської системи тотальної безвідповідальності та окозамилювання аварія на ЧАЕС була неминучою


«Слуги» пропонують збільшити пенсії ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Представники фракції «Слуга народу» у Верховній Раді пропонують розглянути на позачерговому засіданні проєкт закону, яким передбачається збільшення пенсій ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.


Німеччина та Україна готують третє спільне навчання у зоні відчуження ЧАЕС – посол

Експерти федерального відомства Німеччини із захисту від радіації разом з Державним агентством з управління зоною відчуження готують третє навчання на закритій території 30-кілометрової Чорнобильської зони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-