В Україні почали застосовувати десятирічну гарантію на ремонт доріг - Омелян

В Україні почали застосовувати десятирічну гарантію на ремонт доріг - Омелян

Укрінформ
В Україні з 2018 року почали застосовувати десятирічну гарантію на відремонтовані дороги.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час інспектування робіт із відновлення автошляхів Львівщини, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"З цього року на всі дороги, які ремонтуються, діє гарантія мінімум 5 років і починає даватися вже 10-річна гарантія по низці областей. І це має стати стандартом для України. Адже при наданні гарантії, коли компанія-підрядник бере на себе зобов'язання, що утримує цю дорогу, у випадку виявлення дефектів вона зобов'язана усунути їх за власний кошт, і це виключає корупцію", - йдеться в повідомленні.

Очільник Міністерства інфраструктури зауважив, що Дорожній фонд України дає гарантоване фінансування на дороги будь-якої області і держави загалом. Обсяг фонду цього року становить 32,5 млрд грн. 

"Завдяки Дорожньому фонду відомо, скільки коштів і яка область отримує на ремонт і відновлення автошляхів. Державна цільова програма розвитку автомобільних доріг державного значення на 2018-2022 рр. показує, що саме і коли буде відбудовано, який ресурс під це гарантований. Така системність - це добрий дороговказ для компаній та економіки України. Інфраструктура - це проекти не на один рік, а на 5-10 років вперед. І нарешті дорожня галузь отримала перспективу та безпечне фінансування», - наголосив Омелян.

Першочергове завдання керівників областей і районів, представників місцевих громад активно та ефективно використовувати передані їм чималі фінансові ресурси, нагадав Омелян.

Читайте також: Рахункова палата перевірить ефективність використання коштів на ремонті доріг

Урядовець позитивно оцінив прогрес у розбудові інфраструктури Львівській області.

«На Львівщині почалася реалізація багатьох важливих ініціатив, які зараз масштабуються по всій державі. Починаючи з 2015 року, Львівська область першою почала будувати дороги в Україні. З Львівщини починався митний експеримент, який був ініційований Президентом України. І саме у Львівській області Дорожній фонд запрацював у першу чергу. ... Мої особисті поїздки, зустрічі з представниками місцевої влади та мешканцями, листи та звернення, які йдуть до міністерства, показують, що добрий прогрес є, але він може бути ще більший і кращий», - заявив Омелян.

Фото: сайт Мінінфраструктури

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-