Фіскальна служба на третину скоротила перевірки великого бізнесу

Фіскальна служба на третину скоротила перевірки великого бізнесу

1062
Ukrinform
Офіс великих платників податків скоротив перевірки великого бізнесу на 33%.

Водночас, за шість місяців 2018 року великому бізнесу було донараховано 12,7 млрд грн грошових зобов’язань, що майже вдвічі - на 6,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляється на сайті Офісу.

"Офісом великих платників значно зменшено кількість перевірок, а саме на 33% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема у січні – червні 2017 року проведено 569 документальних перевірок, у І півріччі 2018 року – 380. Підрозділом аудиту Офісу за шість місяців 2018 року донараховано 12,7 млрд грн грошових зобов’язань, що на 6,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року", - йдеться у повідомленні.

Як пояснюють фіскали, зростання донарахувань відбулося за рахунок здійснення контрольно–перевірочних заходів, що концентруються на перевірках найбільш ризикових платників та операцій.

"В Офісі працює ризикоорієнтована система відбору платників до проведення як планових, так і позапланових перевірок. Підставами для включення платників податків до плану-графіка перевірок є наявність ризиків високого та середнього ступеню, які затверджені наказом Мінфіну від 02.06.15 №524 "Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків", - зазначили в Офісі великих платників податків.

Читайте також: ДФС готова підтримати зміни до закону про "євробляхи"

Повідомляється, що майже половина позапланових контрольних заходів проводиться не за ініціативою органів ДФС, а з інших передбачених Податковим кодексом України причин: у зв’язку із відпрацюванням листів банків, які інформують про порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД – 44,2%; призначених за ухвалою суду (слідчого судді) – 6,1%; у зв’язку з процедурами ліквідації припинення, реорганізації – 2,1%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-