Газпром подав апеляцію на скасування рішення суду у справі з Нафтогазом

Газпром подав апеляцію на скасування рішення суду у справі з Нафтогазом

1461
Ukrinform
Газпром вимагає скасувати рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з українським Нафтогазом, адже вважає, що рішення написане не арбітрами, а «іншими особами».

Про це повідомляє «РБК» з посиланням на прес-службу російського газового монополіста.

"Додаткове вивчення тексту рішення із залученням всесвітньо визнаного експерта-лінгвіста показало, що значна частина арбітражного рішення написана не арбітрами, а іншою особою. Очевидно, що ніхто не має права підміняти арбітрів", - заявили у компанії.

Читайте також: ЄК зобов’язала Газпром встановити ринкові ціни на газ в Європі

У Газпромі відзначили, що рішення щодо цього спору має "надзвичайно високе значення" для сторін, а втручання сторонніх людей у судовий процес є порушенням арбітражної угоди.

"Висновок експерта-лінгвіста про авторство арбітражного рішення по транзиту є новим доказом серйозних порушень шведського права та арбітражного регламенту Торговельної палати Стокгольма при розгляді даної справи, що дає підстави для його повного скасування", - заявили в Газпромі.

Читайте також: Шефчович підтвердив позицію ЄС: Україна має лишатися транзитером газу

Нагадаємо: 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу до Газпрому за позовом на транзит газу на суму 4,673 мільярда доларів США. Таким чином, за результатами двох арбітражів між компаніями на поставку і транзит газу, Газпром повинен доплатити НАК $2,56 мільярди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-