Нафтогаз vs Газпром

19 липня 2019

05 липня 2019

Англійський суд заморозив $145 мільйонів дивідендів Nord Stream

Комерційний суд Високого суду Англії та Уельсу в межах позову НАК "Нафтогаз України" зобов’язав російський Газпром в разі отримання дивідендів від Nord Stream внести 145 млн дол. з належної йому суми на рахунок суду як гарантію виконання вимог суду.

14 червня 2019

30 травня 2019

07 травня 2019

Арбітраж, переговори, скарги: Нафтогаз боротиметься з Газпромом усіма можливими способами

Україна зберігатиме активну позицію в протистоянні російському енергетичному впливу в Європі, викриваючи порушення Газпромом правил конкуренції і антимонопольного законодавства.

У Нафтогазі запевняють, що скарга на Газпром не дасть РФ "накручувати" ціни в Європі

Скарга проти російського Газпрому, яку Україна подала до Єврокомісії, запобігає спробам росіян штучно підвищувати ціни на газ у Європі шляхом недобросовісної конкуренції та порушень антимонопольного законодавства.

03 травня 2019

24 квітня 2019

17 квітня 2019

Порошенко: Обміняти $2,6 мільярда на газові контракти з РФ може лише слабкий президент

Пропозиція обміняти $2,6 млрд, які Москва має виплатити Києву за рішенням Стокгольмського арбітражу, на нові транзитні газові контракти з РФ — хибна, і прийняти її може лише слабкий та некомпетентний Президент.

02 квітня 2019

24 березня 2019

Україна купує газ дешевше, ніж пропонували Бойку і Медведчуку у Кремлі - Нафтогаз

У НАК “Нафтогаз” прокоментували зустріч у Москві кандидата у президенти України Юрія Бойка та глави політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим.

21 березня 2019

Лондонський суд заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів

Англійський комерційний суд виніс нове рішення у справі між "Газпромом" і "Нафтогазом" стосовно транзиту, згідно з яким примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа у Швеції, за умови виконання Газпромом певних дій.

15 березня 2019

Нафтогаз поспішив із захмарними преміями за Стокгольмьский арбітраж - Прем'єр

Прем’єр України вважає, що керівництво НАК "Нафтогаз України" поспішило, нарахувавши влітку “космічні” премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом", адже кошти на рахунок державного казначейства України досі не надійшли.

06 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-