Президент Естонії Керсті Кальюлайд відкрила два бізнес-форуми у Києві

Президент Естонії Керсті Кальюлайд відкрила два бізнес-форуми у Києві

918
Ukrinform
Президент Естонії Керсті Кальюлайд 23 травня відкрила українсько-естонський Women Business Forum. Вона побажала українським жінкам самореалізації та впевненості у власних можливостях.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Самореалізація жінок, їх рівні права - таке ж важливе питання, як і боротьба з корупцією. В Естонії жінки можуть брати дітей на роботу, для них створені спеціальні кімнати", - зазначила Кальюлайд. 

На форумі, що присвячений питанням розширення можливостей жінок у бізнесі, вона закликала жінок не звертати увагу на іронію та сумніви з приводу власних здібностей, а реалізуватися у політиці та бізнесі. 

Президент Естонії розповіла, що в рамках свого офіційного візиту, який триватиме до 24 травня, вона має намір також відвідати Східну Україну та ознайомитися з гуманітарною ситуацією в регіоні, постраждалому від військових дій.

Керсті Кальюлайд сьогодні відкрила також українсько-естонський бізнес-форум, присвячений зміцненню економічних зв'язків двох держав. Вона наголосила на важливості розвитку IT-технологій, впровадження електронного документообігу, створення сприятливого законодавства для легального започаткування і ведення бізнесу. 

“В Естонії працює програма цифрової ідентичності, немає бюрократії, тому в країні легко відкривати бізнес. До того ж немає витоку даних, що важливо для клієнтів. В Україні ж для оформлення документів у паперовому вигляді підприємці витрачають по 5 днів”, - зазначила очільниця Естонської Республіки.

Під час заходу було підписано угоду про співпрацю між промисловими палатами України та Естонії. 

Читайте також: Гройсман: Ми зацікавлені у залученні естонських інвестицій в український бізнес

Як повідомляв Укрінформ, днем раніше Кальюлайд зустрілася з Президентом України Петром Порошенком. Вони обговорили питання впровадження реформ в Україні та підтримку Естонією низки проектів у різних сферах. За підсумками переговорів українська та естонська сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти та досліджень Естонської Республіки про співробітництво у молодіжній сфері та Угоду про співробітництво між Державною архівною службою України та Національним архівом Естонії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-