Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,8%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,8%

643
Ukrinform
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 565 млн грн.

Про це повідомляє "Нафтогаз України". 

"Станом на 8 травня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 31,6 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 565 млн грн (1,8%)", - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає 25,4 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 737 млн грн (2,8%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 95 млн грн (2,3%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 4 млрд грн.

Читайте також: В Укртрансгазі повідомили про розробку 10-річного плану модернізації ГТС України

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 27,3 млрд грн, з них за 2018 р. - 10,9 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 448 млн грн (1,6%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ) у порівнянні з минулим тижнем зменшилась на 117 млн грн (2,7%) та становить близько 4,275 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем не змінилась та складає близько 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>