Названі вимоги до претендентів у наглядові ради Укрзалізниці та Укренерго

Названі вимоги до претендентів у наглядові ради Укрзалізниці та Укренерго

Укрінформ
Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки державних підприємств (Номінаційний комітет) визначився з вимогами до претендентів на посади членів наглядових рад "Укрзалізниці" та "Укренерго".

Про це на брифінгу повідомив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми погодили критерії та вимоги до відбору членів наглядових рад "Укрзалізниці" та "Укренерго", - повідомив Аджунер.

Він зазначив, що в основі рішень будуть принципи прозорості, чесності та аполітичності.

За словами Аджунера, погоджено графік засідань Номінаційного комітету, відповідно до якого призначення керівників і членів наглядових рад державних підприємств будуть відбуватися максимально швидко.

Читайте також: Голова Представництва ЄБРР в Україні очолив Номінаційний комітет

Як повідомлялося, на початку квітня Кабінет міністрів прийняв рішення про утворення і затвердження складу нового Номінаційного комітету з відбору керівників держпідприємств. До складу комітету з призначення, увійшли: міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, перший заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов, перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, представник відповідного органу управління та за згодою чотири незалежних експерти з правом дорадчого голосу. Серед них: Шевкі Аджунер (голова Представництва ЄБРР в Україні), Йоста Люнгман (представник МВФ), Джейсон Бретт Пеллмар (регіональний менеджер МФК в Білорусі, Молдові та Україні), Альгірдас Шемета (бізнес-омбудсмена).

Головою Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки державних підприємств (Номінаційний комітет) став голова Представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-