У рамках промислового діалогу України з ЄС презентували “дорожню карту” - Кубів

У рамках промислового діалогу України з ЄС презентували “дорожню карту” - Кубів

Укрінформ
У рамках промислового діалогу України з ЄС сформована “дорожня карта” для покращення економічної співпраці.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів після засідання в рамках промислового діалогу Україна-ЄС у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він також наголосив, що промислова політика України відповідає промисловій стратегії ЄС.

«Активізація діалогу у сфері промисловості дозволяє перейти від сировинно орієнтованого до модернізованого, іноваційного, інвестиційного шляху вирішення проблем, які важливі для нас... Сьогодні ми презентували “дорожню карту” спільного бачення», - сказав Кубів

Він зауважив, що промисловий діалог передбачає пряму комунікацію між підприємцями Європейського Союзу та України.

«Промисловий діалог, який ми почали рік тому у Брюсселі, - інструмент поглибленої взаємодії, і розвиток промисловості є одним з пріоритетів уряду... Цей механізм включає бізнес-складову, тобто прямий контакт і комунікацію між бізнесом, асоціаціями України і Євросоюзу. Цей діалог допомагає українським промисловцям легше виходити на ринки», - сказав Кубів.

Читайте також: В Україні підвищили мито на імпорт мінеральних добрив з Росії

У свою чергу єврокомісар з питань внутрішнього ринку та послуг, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбєта Бєньковска наголосила, що необхідно зосередитись на впровадженні Угоди про асоціацію України з ЄС, посилити співпрацю у промислових та галузевих питаннях, зосередитись на сферах космічної співпраці, малих та середніх підприємствах. 

«Хочемо відзначити важливу роль промислової дорожньої карти, яка має скоординувати роботу наших експертів. Це спільна робота експертів Мінекономрозвитку України та Генерального директорату з питань внутрішнього ринку, підприємництва, малих і середніх підприємств... Відповідна робота ведеться у сферах космосу, автомобілебудування, розвитку малих і середніх підприємств», - сказала вона.

Єврокомісар зауважила, що промисловий діалог необхідний для спільного процвітання економіки і підприємств.

«Діалог із промислових питань, який відбувається між Україною та Європейським Союзом, є надзвичайно важливим і корисним для підприємств з обох сторін, як для України, так і Європейського Союзу. Особливо важливо обговорювати стандарти, які застосовують в Україні та ЄС для того, щоб наближати ці стандарти», - сказала Бєньковска.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-