Німецький бізнес почав виявляти більший інтерес до України - думка

Німецький бізнес почав виявляти більший інтерес до України - думка

Укрінформ
Німецький бізнес на тлі зростання української економіки починає знову активніше цікавитися можливостями роботи в Україні.

Про це в коментарі Укрінформу розповів Райнар Лінднер, голова Німецько-українського форуму, який виступив організатором конференції «Фінансові можливості в Україні - Quo Vadis?», яка пройшла в Берліні у вівторок ввечері в рамках Українського тижня.

«Те, що в конференції взяли участь 130 учасників, свідчиить про те, що в Німеччині знову починають цікавитися розвитком (бізнесу) в Україні», - упевнений Лінднер.

Читайте також: Путін для Німеччини давно не партнер - міністр оборони ФРН

Він зазначає, що захід, присвячений фінансовому сектору України, був корисним і важливим для тих німецьких інвесторів, які думають про те, чи варто інвестувати гроші в цю країну. Німецько-український форум зі свого боку намагався послати меседж, що вкладати в Україну на тлі зростання ВВП в 3% варто. Тим більше, що за прогнозами, таке зростання очікується до 2026 року.

Серед пріоритетних секторів економіки для інвесторів з ФРН Лінднер назвав агропромисловий комплекс, інфраструктуру, автопром, IT, «які дійсно варто інвестицій». Влітку Форум організовує конференцію з відновлюваної енергетики, яка відбудеться у Львові. Перша подібна відбулася торік у Берліні. Це також один із найбільш перспективних засобів вкладення грошей, вважає голова Форуму.

Читайте також: У Меркель нагадали: Крим не належить Росії

Брали участь в дискусії представники і німецьких банків – Commerzbank, KfW, Земельного банку Баден-Вюртемберга. Вони розповіли про існуючі обмеження, в тому числі в аспекті закриття інвестиційних ризиків. Як позитив Лінднер відзначив те, що останніми роками відбулася чистка банківського сектора, тож залишилися партнери, з якими німецькі компанії можуть працювати як інвестори.

Представники бізнесу підкреслювали важливість того, щоб реформи відбулися, нарешті був створений Антикорупційний суд, були зручніші рамкові умови для німецьких компаній. Сьогодні таких в Україні близько 2 тисяч.

«Може бути й набагато більше, коли буде зрозуміло, у якому напрямку рухається країна, які є гарантії інвестицій», - відзначив Лінднер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-