Єврокомісія планує цьогоріч бюджетну підтримку України на 33 мільйони євро

Єврокомісія планує цьогоріч бюджетну підтримку України на 33 мільйони євро

Укрінформ
Європейська комісія у 2018 році передбачила для України 32,5 млн євро на програми секторальної бюджетної підтримки.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. 

«У 2018 році Єврокомісія передбачила для України 32,5 млн євро у рамках програм секторальної бюджетної підтримки у сферах регіонального розвитку та державного управління», - йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення оголошено за підсумками перегляду портфеля проектів ЄС за участю Максима Нефьодова, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України та Хюа Мінареллі, голови Представництва ЄС в Україні.

“Ми вдячні за допомогу, яка надається ЄС для підтримки України. Але зараз треба нагально вирішити кілька питань. Передусім, впровадити електронну реєстрацію та моніторинг проектів міжнародної допомоги, регулярне інформування Мінекономрозвитку з боку Єврокомісії про моніторинг поточної реалізації проектів та щодо проведення нових конкурсів про відбір проектів ЄС, які оголошує Єврокомісія у Брюсселі”, - зазначив Нефьодов.

Читайте також: Громадяни можуть самостійно вираховувати інфляцію по "барометру" - МЕРТ

Представники ЄС позитивно відзначили прогрес України у втіленні проектів міжнародної технічної допомоги щодо імплементації Угоди про асоціацію, реформи державного управління, децентралізації, інфраструктури, сільського господарства. Водночас, значні проблеми виникли щодо програми підтримки реалізації Енергетичної стратегії України, однак через важливість реформи цього сектору Єврокомісія вирішила продовжити підтримку цієї програми. 

За підсумками проведення діалогу щодо подальшої підтримки ЄС учасники продовжать роботу у пріоритетних напрямках допомоги з портфеля проектів на 2018-2020 роки.

Програмний портфель допомоги ЄС Україні охоплює 17 сфер діяльності, у рамках яких підписано 235 контрактів загальною вартістю 943 млн євро. У 2017 році була надана допомога на суму 148 млн євро.

З метою вдосконалення моніторингу Міжнародної технічної допомоги ЄС з 2017 року Мінекономрозвитку спільно з представництвом ЄС в Україні запровадило регулярний перегляд таких проектів у рамках відповідних тематичних напрямів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-