Німці планують виробляти меблі на Львівщині та створити 1000 робочих місць

Німці планують виробляти меблі на Львівщині та створити 1000 робочих місць

1667
Укрінформ
Німецька компанія Pоlipol заявила про намір розмістити на Львівщині крупне підприємство із виробництва м’яких меблів.

Про це йшлося під час зустрічі її представників із керівником Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Проект запланований від одного до чотирьох років, у кінцевій фазі плануємо створити 1000 робочих місць. Ми готові навчати працівників і забезпечити їх соціальним пакетом. Заробітна плата, яку ми запропонуємо, - 500-600 євро», – зазначив представник компанії Polipol в Україні Герберт Вітвер.

За його словами, для спорудження підприємства компанії необхідна 20-гектарна земельна ділянка.

Читайте також: Гройсман анонсував підписання угоди з General Electric

"Вільних наділів, які підходять для такого підприємства, в області немало. Крім того, інвесторам забезпечуємо всі умови, щоб вони відчували себе в регіоні комфортно", - сказав Синютка.

За його словами, саме політика найбільшого сприяння інвесторам дозволила Львівщині лише за минулий рік відкрити понад 80 нових виробництв. Область активно розбудовує дороги, соціальну інфраструктуру. Крім того, тут є достатня кількість кваліфікованої робочої сили, для підготовки фахівців працюють технічні училища.

Найближчим часом представники компанії отримають змогу оглянути земельні ділянки в регіоні і визначити можливі варіанти розташування майбутнього підприємства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-