В Україні стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс для бізнесу

В Україні стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс для бізнесу

867
Ukrinform
В Україні з 1 березня 2018 року стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс з експорту до Європейського Союзу. 

Представлення ресурсу відбулося сьогодні, 15 лютого, повідомдяє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час представлення зазначив, що Україна зараз здійснює адаптацію свого законодавства до законодавства Європейського Союзу. Уже, зокрема, прийняті два основоположних для галузі закони: «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» та «Про безпечність та гігієну кормів». 

«На законодавчому рівні ми маємо досить суттєвий прогрес. Але базове законодавство - це лише частина, бо великий обсяг роботи проводиться на рівні підзаконних актів», - зауважив Володимир Лапа.

Читайте також: Продукти стануть безпечнішими - Держспоживслужба розширює співпрацю

Зокрема, на виконання закону «Про контроль...» уже розроблено 28 підзаконних актів, які зараз проходять процедуру узгодження у ЦОВВ. Разом з цим, на виконання закону «Про корми...» потрібно буде розробити 21 підзаконний акт.

«Загалом у поточному році на виконання стратегії інтеграції України до ЄС, у рамках адаптації законодавства нам потрібно напрацювати та прийняти орієнтовно 120-130 актів», - заявив голова Держпродспоживслужби.

Безкоштовний онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС» розроблений студією онлайн-освіти EdEra за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Western NIS Enterprise Fund. Тренером і консультантом з питань експорту на європейські та міжнародні ринки цього курсу виступає Олег Мірошниченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-