ЄБРР підписав кредитну угоду з компанією "Нібулон" на $50 мільйонів

ЄБРР підписав кредитну угоду з компанією "Нібулон" на $50 мільйонів

1004
Ukrinform
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписав кредитну угоду на 50 млн доларів США з одним із найбільших операторів на зерновому ринку країни - компанією "Нібулон".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, в церемоніїї підписання взяли участь генеральний директор ТОВ СП "Нібулон" Олексій Вадатурський і директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Проект спрямований на підтримку стратегії "Нібулону", яка має на меті модернізацію зернової логістичної інфраструктури у 2018–2019 роках. Кредитні кошти будуть використані для спорудження річкових терміналів, будівництва перевантажувального крану, річкового флоту та розширення термінала в Миколаєві.

Указана стратегія передбачає збільшення обсягів торгівлі зерном та зменшення частки цих обсягів, яка перевозиться автомобільним і залізничним транспортом. Це, у свою чергу, має призвести до підвищення рентабельності та ефективності діяльності компанії, а також - зменшити негативні впливи на довкілля.

Загальна вартість проекту оцінюється в $140 млн. Зокрема, в липні 2017 року Європейський банк реконструкції та розвитку вже підписував синдиковану кредитну угоду з компанією "Нібулон" на 90 млн доларів США. 

Крім того, раніше Фонд технічного співробітництва ЄБРР та Японії надав кошти технічної допомоги для часткового покриття витрат на зовнішній юридичний супровід проекту.

Рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку ухвалила рішення про надання компанії «Нібулон» кредиту на загальну суму до 50 млн доларів США 17 січня 2018 року.

В цілому співробітництво між компанією «Нібулон» та ЄБРР триває з 2010 року.

Читайте також: ЄБРР надасть позику на будівництво сонячної електростанції на Львівщині

Зокрема, у січні 2018 року компанія «Нібулон» анонсувала будівництво нових перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Повідомлялось, що об'єкти мають бути зведені до початку збору нового врожаю у 2018 році.

Крім того, влітку 2017 року компанія "Нібулон" урочисто відкрила новий зерноперевантажувальний термінал, збудований на Херсонщині на кошти Європейського інвестиційного банку.

ТОВ СП "Нібулон" створено в 1991 році. Є одним із найбільших операторів на зерновому ринку країни. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-