ЄБРР надасть позику на будівництво сонячної електростанції на Львівщині

ЄБРР надасть позику на будівництво сонячної електростанції на Львівщині

789
Ukrinform
Енергопарк "Яворів" підписав кредитну угоду з ЄБРР на 24,7 мільйона євро, які будуть скеровані на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі Львівської області.

Підписання угоди відбулось у присутності Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це вже третій і найбільший проект, підписаний енергосектором Львівщини з ЄБРР. Він ілюструє рух до енергонезалежності і є прямим індикатором динаміки просування у цьому напрямку та завдячує реформам, які здійснює уряд. Львів показує приклад переходу від постачання електроенергії від виробника до споживача у найбільш ефективний спосіб. Тут планують формувати вартість енергоносіїв аукціонним способом. А "зелена енергетика" дістала підтримку на найвищому рівні", - зазначив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Читайте також: Гройсман закликав переглянути методику нарахування RAB-тарифів

У свою чергу Прем`єр-міністр запевнив, що уряд зробить все від нього залежне, аби "зняти" зайву регуляцію та започаткувати різні програми для підтримки бізнесу. 

"Напрацьовуються пропозиції до закону щодо підтримки стартапів, дерегуляції системи державного нагляду, вирішено проблему відшкодування ПДВ", - зазначив Гройсман.

За його словами, цього року особливо прискіплива увага буде до митних органів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-