Питання двосторонньої співпраці обговорили податківці України та Китаю

Питання двосторонньої співпраці обговорили податківці України та Китаю

743
Ukrinform
Делегація України на чолі з в.о. голови ДФС Мирославом Проданом обговорила з Державною податковою адміністрацією КНР питання двостороннього співробітництва.

Про це повідомили кореспонденту Укрінформу з Посольства України в КНР.

«Під час зустрічі з головою Державної податкової адміністрації КНР Ван Цзюнь відбувся обмін досвідом у сфері протидії злочинам у галузі оподаткування, контролю за сплатою податків, електронної сплати податків, створення пільгових механізмів для малого та середнього бізнесу, законодавчого регулювання тощо», - зазначили в Посольствi. 

Окрім цього, сторони обговорили етапи формування сучасних податкових систем України та Китаю, а також спільні та відмінні підходи у своїй поточній діяльності. 

Читайте також: Надходження від акцизного податку з палива торік зросли на 24% - ДФС

У ході переговорів керівники фіскальних органів дійшли згоди щодо необхідності перегляду існуючої договірно-правової бази у податковій сфері на предмет її відповідності сучасним викликам та потреби внесення змін. 

Ван Цзюнь офіційно запросив українську сторону взяти участь у Конференції у сфері оподаткування, яка проходитиме в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» 16-18 травня ц.р. в м.Астана (Казахстан).

Українська делегація бере участь в Першій Глобальній конференції з питань транскордонної електронної комерції. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-