Україна та Індія розширюватимуть співробітництво - Кубів

Україна та Індія розширюватимуть співробітництво - Кубів

Фото
Укрінформ
Товарообіг між Україною та Індією склав 2,5 млрд доларів, зрісши більш як на 24% за 11 місяців 2017 року, однак країни й надалі розширюватимуть взаємодію, зокрема у галузі авіабудування, машинобудування, співпраці у сфері космосу, ІТ-рішень та цифровізації. 

Про це перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів написав на своїй сторінці у Facebook

"Індія - стратегічний партнер для України та перспективний ринок згідно Експортної стратегії. Товарообіг Україна-Індія склав $2,5 млрд, тобто зріс на понад 24% за 11 місяців 2017 року порівняно з тим же періодом 2016 року. Топ-продажів з України до Індії - олія: експортували з січня по листопад 2017 майже на $1,5 млрд, тобто на 45% більше за торішній показник. На цьому не зупинимося і будемо розширювати галузі взаємодії, включаючи авіабудування, машинобудування, співпрацю у сфері космосу, ІТ-рішень та цифровізації", - написав Кубів.

Читайте також: Україна і Угорщина домовляються збільшити обсяг реверсу газу

Він зазначив, що вже в лютому відбудеться шосте засідання міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-