Україна і ЄС обговорили просування українського експорту - 26.01.2018 18:03 — Новини Укрінформ
Україна і ЄС обговорили просування українського експорту

Україна і ЄС обговорили просування українського експорту

1141
Ukrinform
Уряд України та Єврокомісія обговорили новий план з надання технічної допомоги для просування українського експорту.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська за результатами зустрічі з керівництвом Генерального директорату з питань торгівлі Єврокомісії у п'ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

«Ми обговорили підтримку з боку Єврокомісії ініціатив України з просування експорту. Тобто йдеться про новий план надання технічної допомоги Україні», - розповіла торговий представник України.

Микольська зазначила, що одним із пріоритетів цього плану є сприяння економічному розвитку України, де головним питанням є розвиток українського експорту до ЄС.

«Для нас це дуже важливо, зокрема, у контексті прийняття і затвердження урядом Експортної стратегії України. Для Єврокомісії – це також сигнал, що експорт є пріоритетом для уряду, і є конкретне бачення на п'ять років, що робити», - заявила український урядовець.

Микольська підкреслила, що така політика українського уряду позитивно оцінюється в Єврокомісії.

«Ми сподіваємося, що цей новий план реалізовуватиметься за передбаченими в експортній стратегії пунктами», - додала торговий представник України.

Читайте також: Україна і Албанія погодили форму сертифіката для експорту м’яса птиці

Серед потенційних сфер, де Україна може нарощувати експорт до ЄС, Микольська відзначила агропереробку і харчові продукти, машинобудування, авіабудування та послуги з обслуговування літаків, інформаційні й комунікаційні технології, а також сектор креативних індустрій.

«З моменту тимчасового застосування угоди про ЗВТ, як засвідчує митна статистика, кількість українських компаній, які працюють на ринку  Євросоюзу, збільшилася удвічі», - підкреслила Микольська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>