У ДПЗКУ новий виконувач обов'язків голови правління - Кабмін

У ДПЗКУ новий виконувач обов'язків голови правління - Кабмін

2020
Укрінформ
Кабінет Міністрів України погодив призначення Ірини Марченко на посаду виконуючої обов'язки голови правління «Державної продовольчо-зернової корпорації України».

Відповідне урядове розпорядження №9-р оприлюднено на Урядовому порталі.

«Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики і продовольства про призначення Ірини Марченко виконуючою обов'язки голови правління ДПЗКУ», - йдеться в докуметі.

Як відомо, 10 січня попередній виконувач обов’язків голови Правління Державної продовольчо-зернової корпорації України Дмитро Гавриш повідомив про своє звільнення за власним бажання. Гавриш перебував на указаній посаді менше чотирьох місяців - з середини вересня 2017 року.

ДПЗКУ тривалий час керували менеджери у статусі виконувача обов'язків. Останній із них подав у відставку в квітні 2017 року. Відтоді, і до призначення Гавриша, компанією керував перший заступник голови ДПЗКУ Віталій Шулежко (за посадою).

Читайте також: В.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації заявив про звільнення

ДПЗКУ була створена Кабінетом міністрів у 2010 році. Сумарно компанія налічує 55 підрозділів-філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яний заводи. На потужностях корпорації можна зберігати 3,75 млн тонн зернових.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-