Світовий банк залишив стабільним прогноз зростання в Україні до 2020 року

Світовий банк залишив стабільним прогноз зростання в Україні до 2020 року

3270
Ukrinform
Світовий банк прогнозує стале зростання економіки України – до 2,0% за підсумками 2017 року зі збільшенням цього показника до 4,0% протягом наступних трьох років.

Про це йдеться в оприлюдненій у вівторок доповіді Світового банку "Перспективи світової економіки", передає власний кореспондент Укрінформу.

Так, у розділі прогнозів економічного зростання у країнах Європи й Центральної Азії зазначається, що зростання в Україні за підсумками 2017-го року очікується на рівні 2,0%. Водночас, у 2018-му й 2019-му роках прогнозується зростання української економіки на рівні 3,5% і 4,0% відповідно. Прогноз на 2020 рік також становить 4,0%.

Читайте також: Експерти спрогнозували курс долара на тиждень

При цьому, оцінки по Україні не змінилися в порівнянні з попереднім оглядом Світового банку, що вийшов у червні 2017 року – за виключенням додавання прогнозу на 2020 рік.

Тим часом відзначається, що в цілому по регіону Європи й Центральної Азії темпи економічного зростання "перевищили очікування" й досягли в 2017 році 3,7%, тоді як у попередньому році вони становили лише 1,7%.

"Ці успіхи були досягнуті після трьох років вкрай повільного зростання, слідом за різким падінням цін на нафту в 2014 році", - зазначається в документі.

Читайте також: Бізнес платитиме податки по-новому

Натомість, зауважується далі, "геополітична напруженість в Україні, посилення санкцій проти Росії або загострення її відносин з Європейським Союзом можуть стримати міжнародних інвесторів і негативно відобразитися на темпах економічного зростання у регіоні".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-