Україна та Туреччина співпрацюватимуть у відновлюваній енергетиці

Україна та Туреччина співпрацюватимуть у відновлюваній енергетиці

Укрінформ
Об'єднання зусиль України та Туреччини у сфері відновлюваної енергетики буде взаємовигідним для обох країн та сприятиме розвитку «зелених» проектів в Україні за участю турецьких компаній та інвестицій.

Про це йшлося на зустрічі голови Держенергоефективності Сергія Савчука та Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Йонета Джана Тезеля, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

"Сторони дійшли згоди, що об'єднання зусиль України та Туреччини у цій сфері буде взаємовигідним для обох країн. Тому вже розглядається можливість підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та відповідним відомством Туреччини. Двостороння співпраця дозволить не лише обмінюватися досвідом з розвитку відновлюваної енергетики, а й стимулювати реалізацію «зелених» проектів в Україні за участю турецьких компаній та інвестицій", - говориться в повідомленні.

Як пояснив посол, Туреччина активно впроваджує проекти «чистої» енергетики і входить у ТОП-10 країн світу за введеними у 2016 році потужностями вітро- та гідроелектростанцій.

Як зазначається, турецькі компанії зацікавлені працювати в Україні. Деякі з них вже планують будівництво вітрових електростанцій у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях.

Читайте також: Савчук прогнозує 2 тисячі ЕСКО-проектів в Україні наступного року

Посол також запевнив, що презентуватиме досягнення українського ринку «чистої» енергетики експертному та бізнес-середовищу в Туреччині. Зі свого боку, Держенергоефективності готове продемонструвати іноземним інвесторам перспективні проекти, які можна впровадити в регіонах України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-