За

За "перший раунд" у Стокгольмі правління Нафтогазу отримало мільйонні премії - ЗМІ

Укрінформ
Керівному складу НАК "Нафтогаз України" виплачені великі премії за перемогу в першому раунді судового протистояння в Стокгольмі з російським "Газпромом".

За даними "Економічної правди", відповідна виплата була узгоджена наглядовою радою НАК ще в серпні ц.р., а самі транші здійснені у вересні-жовтні.

Рішення про виплату премії стосується 8 осіб. Серед них - Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Юрій Вітренко, Ярослав Теклюк і Костянтин Пожидаєв.

У "Нафтогазі" ЕП підтвердили виплату премії, але абсолютну цифру повідомити відмовилися.

За даними видання, виплата премій здійснювалася в розмірі "однієї річної зарплати". У минулому році зарплата Андрія Коболєва становила трохи більше 19 млн гривень.

Читайте також: Нафтогаз про результат стокгольмських слухань проти Газпрому: Для «будьмо» був привід

Раніше Андрій Коболєв неодноразово заявляв про те, що підвищення зарплат топ-менеджерам держкомпаній є стимулом у боротьбі з корупцією.

"Щоб зберегти людину, яка приносить результат, і щоб вона не стала корумпованою, потрібно платити їй на ринковому рівні", - казав він.

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні уряду в середу Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував "Нафтогаз" за затягування реформи. Він наголосив, що до сьогодні не відбулося розділення функцій видобування, транспортування та продажу газу безпосередньо у "Нафтогазі". "Була неефективно побудована робота усередині компанії", - заявив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-