ДФС: Зареєструватись у Держреєстрі фізосіб - платників податків можна всього за 3 дні

ДФС: Зареєструватись у Держреєстрі фізосіб - платників податків можна всього за 3 дні

Укрінформ
Державна фіскальна служба з 21 листопада 2017 року скоротила строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«З 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви», - йдеться в повідомленні.

Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Читайте також: У ДФС повідомили про зміни до системи моніторингу відповідності податкових накладних

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна й у приватній частині  (особистий кабінет) Електронного кабінету платника.

Цей електронний сервіс надає можливість громадянам отримувати відомості про себе з Державного реєстру в електронному вигляді, не звертаючись до органу ДФС. Станом на 21 листопада 2017 року понад 170 тисяч громадян скористались таким сервісом та отримали відомості з Державного реєстру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-