Новий власник Миколаївського глиноземного обіцяє зберегти робочі місця

Новий власник Миколаївського глиноземного обіцяє зберегти робочі місця

Укрінформ
Представники нового власника Миколаївського глиноземного заводу (МГЗ) - керівники глиноземного бізнесу компанії Glencore, пообіцяли виконуватися всі діючі контракти та зберегти робочі місця.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила прес-секретар МГЗ Ірина Прохорова.

"Представники нового власника - керівники глиноземного бізнесу компанії Glencore прибули на Миколаївський глиноземний завод. Вони ознайомилися з підприємством, виробництвом, провели зустріч з керівництвом заводу, відповіли на питання менеджменту. Glencore підтвердив, що перехідний період триватиме близько року. Будуть виконуватися всі діючі контракти, а також наявні домовленості з трудовим колективом, будуть збережені робочі місця", - сказала Прохорова.

Як повідомляв Укрінформ, МГЗ, який належав російському олігарху Олегові Дерипасці, придбав один з найбільших глобальних трейдерів - швейцарська компанії Glenсore. Отримавши на баланс долі у МГЗ, компанія придбає акціонерний контроль над активами алюмінієвої галузі в Україні.

Читайте також: Укртелеком хочуть відправити на нову приватизацію

Glencore International - швейцарська трейдингова компанія, один з найбільших в світі постачальників сировинних товарів і рідкоземельних матеріалів. Виручка компанії в 2016 році склала 177 млрд доларів, скоригована EBITDA - 10 млдр доларів.

На початку жовтня Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов обласної прокуратури, розірвавши договір оренди причалів між Миколаївським глиноземним заводом і Фондом державного майна України.

У квітні 2017 року голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко ініціював створення на державному рівні тимчасової слідчої комісії, яка б зайнялася перевіркою законності приватизації Миколаївського глиноземного заводу. Він також вважає, що треба забрати у Миколаївського глиноземного заводу 30 відсотків акцій, які колись належали державі або причальні стінки, якими підприємство користується задешево.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-