Бізнес закликав владу ухвалити три ключові законопроекти економічної реформи

Бізнес закликав владу ухвалити три ключові законопроекти економічної реформи

Укрінформ
Бізнес-асоціації та представники підприємницьких громадських ініціатив звертаються до Президента, уряду і Верховної Ради щодо термінового ухвалення трьох ключових законопроектів економічної реформи.

Відкрите звернення об'єднаного пулу бізнес-асоціацій та громадських ініціатив озвучив в Укрінформі засновник Громадянської платформи "Нова Країна" Валерій Пекар.

"Ми, підприємці України, громадські діячі та експерти змушені констатувати прикрий факт, що в поточному році економічні реформи майже зникли з порядку денного парламенту, уряду та АП. Їх витіснили соціальні та політичні питання, тим часом економічна криза триває, а обіцяних радикальних економічних реформ не відбувається. Сьогодні вкрай необхідно терміново вирішити три кричущі проблеми, що унеможливлюють зростання економіки, і винести на голосування у ВР в цьому році три законопроекти: "Про фінансову поліцію", законопроект щодо заміни податку на прибуток податком на виведений капітал та законопроект 7115 щодо повернення системи блокування податкових накладних у тестовий режим", - йдеться у заяві.

Як зазначив Пекар, економіка України у 2014 році зазнала величезного удару, і відтоді проблеми залишаються. На сьогодні наша держава посідає 166-те місце у світі за рівнем економічної свободи, поряд із Туркменістаном, Північною Кореєю, Кубою, Гаїті. Виведення грошей до офшорів за різними оцінками складає 320 млрд грн на рік, контрабанда - 230 млрд грн на рік. Зростання ВВП на рівні 2,5 відсотка, однак його з'їдає інфляція.

Для виправлення ситуації необхідно ухвалити три законопроекти, які вже підготовлені і чекають на розгляд, зауважив Пекар. 

Читайте також: Уряд схвалив стратегію управління відходами до 2030 року

Звернення до керівництва країни ухвалили Український союз промисловців і підприємців (УСПП), ВГО "Асоціація платників податків України", Торгово-промислова палата України, Спілка підприємств малих, середніх і приватизованих підприємств України, Громадянська платформа "Нова Країна", Комітет підприємців Київщини, ГО "Рух бізнесу України", Асоціація українських виробників лакофарбової продукції та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-