ЄС виділяє майже €90 мільйонів на підтримку реформ в Україні

ЄС виділяє майже €90 мільйонів на підтримку реформ в Україні

Укрінформ
Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та голова Групи підтримки України Європейської комісії Пітер Вагнер підписали дві угоди щодо співробітництва Уряду України та ЄС на загальну суму 89,5 млн євро.

Відповідна процедура підписання відбулась 27 жовтня 2017 року в Кабміні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У рамках Угоди про фінансування Програми технічного співробітництва 2017 року, Європейський Союз надасть допомогу Уряду України для підвищення потенціалу органів державної влади України щодо виконання Угоди про асоціацію та ПВЗВТ, включаючи спроможність адаптації законодавства України до нормативно-правових актів ЄС, а також ефективної розробки та впровадження реформи. Загальний бюджет програми складає 37,063 млн євро (з яких внесок ЄС - 37 млн євро, внесок Британської ради - 0,063 млн євро, компенсація внеску за участь у програмі COSME - 1 млн євро).

Читайте також: Міфи щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

У рамках Угоди про фінансування програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)», Європейська комісія профінансує заходи з реформування системи верховенства права в Україні, включаючи підтримку судової реформи, зокрема, системи правосуддя, виконання судових рішень, покращення доступу до системи правосуддя, державних реєстрів та запровадження санкцій, та підтримку реформи правоохоронної системи. Загальний бюджет програми складає 52,5 млн євро.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-