Нафтогаз очікує приросту видобутку газу на 600 мільйонів кубів

Нафтогаз очікує приросту видобутку газу на 600 мільйонів кубів

Укрінформ
Видобуток газу в 2017 році очікувано становитиме на 600 млн кубометрів більше, ніж минулого року. Збільшення видобутку є наслідком подолання корупції всередині групи НАК "Нафтогаз України".

Про це під час Міжнародної конференції "Нафтогазовий комплекс України на шляху реформування, модернізації та розвитку" сказав голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо шукати і прибирати корупцію у компанії, а люди, що відповідальні за неї, будуть звільнені. У цьому році ми очікуємо додати до газового балансу нашої держави 600 млн кубометрів. Цей пункт дуже пов'язаний з попереднім, нульовою толерантністю до корупції, адже Олег Прохоренко (голова правління ПАТ "Укргазвидобування" - ред.) і команда витрачають свій час не на пошуки схем, а на виконання поставлених завдань", - сказав Коболєв.

Читайте також: АМКУ занепокоєний відсутністю ціни на газ для населення

За його словами, приріст видобутку також залежить від співпраці з міжнародними банками, що дозволило залучити 700 млн дол. під у середньому 2%.

"Це приклад, коли велика державна група отримала доступ до такого ресурсу. Я не знаю прикладів серед приватних компаній, що мали б такий доступ", - зазначив Коболєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-