Парубій розповів про "амбітну програму" збільшення прикордонних переходів із Польщею

Парубій розповів про "амбітну програму" збільшення прикордонних переходів із Польщею

Відео
928
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що будівництво ще 4 пунктів пропуску між Україною і Польщею стане новим етапом співробітництва між країнами і сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх відносин. 

Про це він сказав журналістам у рамках робочого візиту до Польщі для участі у Конференції парламентських традицій Центральної та Східної Європи (Підкарпатське воєводство).

"Також ми сьогодні домовились, що наступним етапом будуть ще 4 пункти перетину кордону. Один із них на Закарпатті, ще два на Львівщині: це Лопушанка і Боберка, ще один перехід на Волині – Адамчуки. Ми зробимо все можливе, аби цю амбітну програму якомога швидше реалізувати", - підкреслив спікер.

За його словами, загальна концепція співпраці в цій сфері - це кардинальне збільшення кількості переходів.

"У загальній концепції, над якою ми працюємо ("Європа Карпат" – ред..), ми дійшли розуміння, що кількість переходів має бути кардинально збільшена. І особливо це актуально зараз, коли Україна отримала безвізовий режим і коли кількість українців, які перетинають кордон, суттєво збільшилась", - зазначив Парубій.

Читайте також: Польща дає 100 мільйонів злотих на перехід "Мальховіце-Нижанковичі" – Парубій

Також, за його словами, важливим є завершення реконструкції на переходах Краковець і Шегині. "Але це  зобов’язання України, яке, я переконаний, ми зможемо наступного року зреалізувати", - додав Парубій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>