Україна та Велика Британія удосконалили Угоду про уникнення подвійного оподаткування

Україна та Велика Британія удосконалили Угоду про уникнення подвійного оподаткування

Укрінформ
Україна та Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії підписали Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну

«Сьогодні в Лондоні в рамках двосторонньої співпраці міністр фінансів України Олександр Данилюк разом із державним міністром Великої Британії у справах Європи та Америки Аланом Дунканом підписали Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між урядами України та Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що укладення цього Протоколу спрямоване на уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Це досягатиметься, як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Великою Британією в залежності від місця їх виникнення, так і шляхом врахування у податкових зобов'язаннях платника податку однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

Читайте також: Гройсман хоче закон про кримінальну відповідальність за тиск на бізнес

У Мінфіні пояснюють, що це створює сприятливі умови для інвесторів України та Великої Британії, стимулює ділову ініціативу підприємців та регулює питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх стосунках між державами. На думку Мінфіну це дозволить запобігати ухиленням від сплати податків, з одночасним зменшенням тиску на законослухняних платників податків, усунути податкову дискримінацію, створити механізми щодо покращення співробітництва між податковими органами України та Великої Британії шляхом встановлення процедур взаємного узгодження спірних питань та забезпечити обмін податковою інформацією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-