Гройсман хоче закон про кримінальну відповідальність за тиск на бізнес

Гройсман хоче закон про кримінальну відповідальність за тиск на бізнес

Укрінформ
Найближчим часом в Україні буде створено робочу групу, яка напрацює законопроект щодо посилення відповідальності за тиск на бізнес.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поінформував на засіданні круглого столу «Культура доброчесності – як рушійна сила сталого розвитку», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я ініціюю сьогодні, зараз спільно з вами, створення робочої групи, яка дуже швидко, за 2-3 тижні, внесла би у парламент законопроект, який передбачає навіть до кримінальної відповідальності представників правоохоронних органів та структур, що контролюють, за надмірний тиск по відношенню до бізнесу», - сказав Гройсман присутнім на заході.

Читайте також: Мінфін і держбанки реалізують проект на €400 млн щодо кредитування бізнесу

За його словами, уряд має політичну волю сформувати такий законопроект, але краще, якщо юристи, які представлятимуть бізнес, візьмуть участь у його розробці.

«Я б дуже хотів, щоб ті, хто насправді дуже заважає працювати бізнесу, несли за це відповідальність, у тому числі й кримінальну. Ми маємо раз і назавжди поставити крапку в процесі тиску з боку правоохоронних структур», - сказав Прем’єр-міністр.

Він нагадав, що вже є заборона проводити «маски-шоу», бо не можна використовувати сильні та героїчні бойові підрозділи як спосіб тиску на бізнес.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-