У Кельні проходить Українсько-німецький агрофорум

У Кельні проходить Українсько-німецький агрофорум

Фото
Укрінформ
У Кельні в суботу в рамках міжнародної виставки ANUGA 2017 проходить 3-й Українсько-німецький форум харчової продукції.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Захід розрахований в основному на малих і середніх виробників нішевої харчової продукції», - пояснили організатори.

Це виробники продуктів переробки овочів і фруктів, ягід, горіхів, органічних продуктів, «зелених» продуктів, наприклад, з насіння льону, проса, конопель тощо. Зокрема, на форумі відбулися презентації компаній METRO International, «Чумак», «Верес», «Форес», «West Berry», компаній сектора органічної агропродукції.

Читайте також: Мінагро: Квоти ЄС на українську агропродукцію збільшуватимуться на 10% в рік

З офіційних осіб виступили представники Федерального міністерства продовольства та сільського господарства ФРН, міністерств з питань Європейської інтеграції та аграрної політики і продовольства України, Німецько-української торгово-промислової палати, проекту «Agritrade Ukraine» («Агроторгівля України»), які говорили про загальні напрямки і перспективи двостороннього співробітництва в секторі, які оцінюють як дуже перспективні.

Андре Пiллiнг, менеджер Agritrade Ukraine / Фото: André Pilling/facebook.com

Форум проводиться проектом «Агроторгівля України» за підтримки Німецько-української торгово-промислової палати, Київської ТПП, ТПП України, Генерального консульства України в Дюссельдорфі і ТПП Дюссельдорфа. Попередні два форуми проходили в Берліні.

ANUGA 2017 проходить в Кельні 6 - 12 жовтня 2017 року. Це найбільша міжнародна виставка харчових продуктів. Україна організувала на ній національний стенд. Всього у виставці беруть участь близько 7200 експонентів зі 100 країн світу.

Фото: Андре Пiллiнг, менеджер Agritrade Ukraine

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-