Торговельні преференції ЄС для України набувають чинності з 1 жовтня

Торговельні преференції ЄС для України набувають чинності з 1 жовтня

Офіційно
Укрінформ
Додаткові автономні торговельні преференції ЄС для України набувають чинності з 1 жовтня і діятимуть упродовж трьох років.

Євросоюз оприлюднив відповідне рішення в Офіційному журналі ЄС.

“Цей Регламент набуває чинності наступного дня після його публікації в Офіційному віснику Європейського Союзу. Він застосовується протягом трьох років з 1 жовтня 2017 року”, - йдеться в публікації.

У документі, зокрема, передбачається збільшення обсягів сільськогосподарської продукції, яку Україна може експортувати до ЄС без митних зборів, згідно з Угодою про асоціацію.

Регламент надає додаткові нульові тарифні квоти для українського меду - 2,5 тис. тонн, кукурудзи та борошна з неї - 650 тис. тонн, ячменю та борошна з нього - 350 тис. тонн, пшениці та борошна - 65 тис. тонн.

Читайте також: Європейський союз надав Україні торговельні преференції

Окрім того, додається квота на ячмінну крупу – 7,8 тис. тонн, овес - 4 тис. тонн, оброблені томати - 3 тис. тонн та виноградний сік - 500 тонн.

Преференції доповнюють Угоду України з ЄС щодо зони вільної торгівлі.

Нагадаємо, 13 вересня в Європейському парламенті ухвалили рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій. Документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра з питань ЄС Естонії, яка зараз головує в Євросоюзі.

Рада Європейського Союзу 17 липня затвердила рішення надати Україні додаткові торговельні преференції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-