Данилюк розповів МВФ про корупцію у школах та лікарнях

Данилюк розповів МВФ про корупцію у школах та лікарнях

573
Ukrinform
Кабінет міністрів сфокусований на проведенні реформи охорони здоров'я і освіти.

Про це міністр фінансів Олександр Данилюк заявив в інтерв'ю МВФ, повідомляє "Економічна правда".

"Зараз ми фокусуємося на ініціативах, які не входять в програму МВФ, але є дуже важливими для розвитку України: реформи охорони здоров'я і освіти", - сказав міністр.

За його словами, реформа охорони здоров'я вкрай необхідна, оскільки якість медицині в країні дуже низька.

"Теоретично медицина в країні є безкоштовною, але на практиці це надзвичайно дорого через неофіційні платежі працівникам лікарні, тому мало хто може собі це дозволити", - зазначає Данилюк.

"Ми хочемо провести реформу охорони здоров'я, щоб переконатися, що у нас є медичне обслуговування світового класу, і що лікарі отримують гідну офіційну зарплату", - заявив міністр.

"Очевидно, що така реструктуризація буде пов'язана з приватними коштами, але ми будемо стежити за тим, щоб люди, які не можуть дозволити собі медико-санітарну допомогу, також могли отримати доступ до неї, надавши гарантований державою пакет страхування", - сказав він.

Читайте також: Гройсман: Боротьба з корупцією потрібна Україні, а не МВФ

Данилюк також розповів про корупцію в сфері освіти: "Батьки платять за деякі речі, за які не повинні, і це при тому, що держава виділяє багато грошей, щоб підтримувати систему освіти".

"Зараз ми змінюємо механізми фінансування і переходимо від фінансування шкільних і університетських будівель до фінансування послуг, які ці школи і університети надають справжнім студентам", - додав міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>