Майно липецького Roshen залишили під арештом до грудня - 14.09.2017 06:10 — Новини Укрінформ
Майно липецького Roshen залишили під арештом до грудня

Майно липецького Roshen залишили під арештом до грудня

792
Ukrinform
Басманний суд Москви продовжив арешт 12 об'єктів нерухомості кондитерської корпорації Roshen в Липецьку.

Про це пише Інтерфакс.

"За клопотанням слідчого термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, продовжено до 13 грудня", - повідомила прес-секретар суду Юнона Царьова.

Під арешт потрапили склад готової продукції, чотири цехи, будівля допоміжного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. метрів. Захід дозволяє фабриці експлуатувати заарештоване майно, однак забороняє продавати або здавати його в оренду.

Читайте також: Липецький Roshen відмовляється платити в бюджет РФ 48 мільйонів рублів

28 квітня кондитерська корпорація Roshen заявила про арешт майна ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" загальною вартістю 2 млрд рублів.

Арешт майна накладений у рамках розслідування кримінальної справи за фактом шахрайського розкрадання (ч. 4 ст. 159 КК РФ) 180 млн рублів шляхом незаконного відшкодування з бюджету РФ податку на додану вартість ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен". На території фабрики, а також в офісах науково-виробничої фірми "Металлимпресс" в Нижньому Новгороді були проведені обшуки.

Читайте також: Фабрика Roshen у Липецьку розпродала майно і звільнила співробітників

За даними слідства, в 2012-2013 роках представники зазначених організацій направили до міжрегіональної подтакової інспекції у Липецькій області підробні документи про нібито виконані в 2012 році роботи з будівництва кондитерської фабрики на загальну суму більше 1 млрд рублів, у тому числі вимагаючи відшкодування ПДВ у розмірі понад 180 млн рублів.

У червні стало відомо, що липецька кондитерська фабрика, склад готової продукції і торговий дім ТОВ "Рошен" повністю зупинили діяльність у Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>